XUpTrainer®

Závěsná posilovací věž

17 490 Kč poslední 3 ks v akci
14 990 Kč Dnes zdarma

XUpTrainer® vám umožní mít své fitness centrum stále při ruce. Nabízí nejširší paletu cviků pro cvičení s vlastní vahou těla, vhodnou pro začátečníky i profesionální sportovce.

Vaše cvičení bude efektivnější, různorodější a zábavnější. Cvičit můžete v soukromí domova i na čerstvém vzduchu.

Vyrobeno z kvalitních materiálů v České republice.
Kód produktu EAN 0745125005515.

Obsah balení:

  • 1 × XUpTrainer® – závěsná posilovací věž
  • 2 × XUp® závěsný popruh s karabinou
  • 2 × XUp® dveřní kotva
  • 1 × XUp® vypolstrovaná brašna
  • 1 × XUp® pláštěnka na brašnu

Technické parametry

Nosnost pomůcky: 120 Kg
Použité materiály: hliníkové, nerezové, pozinkované, profi pevnostní a otěruvzdorné
Celková váha: 4,5 Kg
Rozměry: 35×25×25 cm (složené v brašně)
Plocha sedáku: 70×20 cm
Délka madla: 13 cm

Nároky na zavěšení

Prostor 2×2 metry – XUpTrainer® je zavěšený nad touto plochou.

Dva pevné závěsné body nad prostorem ve výšce 2 až 2,5 metru (hrazda, trám, větev, háky ve stropě, dveřní kotvy).

Stáhnout nákres v PDF

Tipy na zavěšení

Co říkají uživatelé XUpTrainer®

X-UP Trainer je naprosto geniální řešeni pro domácí cvičení. Velmi oceňuji především dvě vlastnosti této pomůcky: zaprvé je velmi úsporná pokud jde o místo v bytě a přesto hravě nahradí velké množství strojů, které jsou v posilovně a zadruhé mi umožnuje dělat cviky, které bych sama na podložce nikdy nezvládla, nebo pouze s minimálním počtem opakování. Snadno a rychle procvičím celé tělo a to s minimem ztraceného času při nastavování. Můj trénink s X-UPem dostal úplně nový rozměr a dnes si již nedovedu představit cvičení bez něj.

Vlaďka N., 43 let

Jako člověk, který potřebuje své tělo v kondici, abych mohl dobře vykonávat svou profesi filmového kameramana, oceňuji na Xup Traineru, jeho ohromné možnosti které nabízí. A i přesto, že jsem někdy unavený a do cvičení se musím nutit, mám vždy dobrý pocit, protože cvičit s Xupem, neboli houpačkou, jak Xup nazývají mé děti, je navíc neskutečná zábava.

Pavel B., 42 let

Ten výrobek určitě doporučuji, přinesl do mého cvičení oživení, nové cviky a mám pocit, že pomáhá provádět i náročnější sestavy, které bych bez něho nemohl cvičit, takže vám zvýší i sebevědomí.

Vladislav S., 53 let

Xup Trainer je skvělý cvičící přístroj, díky němuž jsem zpevnila a zformovala celou postavu, aniž bych přetěžovala bolavá záda. Je to výborný pomocník pro každodenní cvičení.

Aneta K., 24 let

Effective fitness equipment I can simply and safely use at home is important to my fitness regiment. I was surprised with the number of different exercises offered by the XUP Trainer system that provide focused effort with results on all muscle groups on my body. The mechanical pulley system provides a smooth and comfortable range of motion and utilizes my own body weight as resistance instead of bulky costly weight press and other machines. I highly recommend the XUP trainer to achieve the results you are looking for.

Paul S., 46 let

I purchased the XUP trainer in order to exercise in my home office in a small apace. XUP trainer allows me to do this. I get a whole body workout with 30 mins without any need for free weights or other bulky equipment. As the XUP uses my own body weight, I can exercise alone in safety. If you have a time pressured life, but want to find time for exercise, then I can recommend XUP as the ideal solution.

Mark R., 54 let

The X-Up Trainer provides a full body work out through the use of your body weight as resistance. There are a variety of exercises that are challenging and engaging to keep you motivated while you work out using the X-Up Trainer. It is a nice alternative to other body weight training equipment or programs. Give it a try!

Kim S., 48 let

The XUP trainer was recently added to my fitness regimen and was one of the best things I could have done. The movements with the equipment are smooth and I like that I can change the difficulty of exercises very easily by changing the positioning of my body weight or the components of the machine. This piece of equipment does not take up much space in my home gym, is one I can use safely by myself and does not require the use of weights or additional equipment for optimal results which is fantastic.

Moira R., 17 let

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací