Celé fitko v jednom stroji

Nejlepší věž a posilovací stroj na cvičení doma

Jak to celé funguje

Posilovací věž cviky s vlastní vahou

Nejlepší posilovací věž na cvičení doma s vlastní vahou

Léčba a prevence osteoporózy a artrózy, díky patentovanému kladkovému systému. Cvičení je šetrné na klouby, svaly a šlachy. Vhodné i pro seniory a jedince s nadváhou.

Posilovací stroj, co šetří místo a čas

Nejlepší posilovací stroj na cvičení doma

Vybavení celého fitka v ceně jednoho profi stroje, který je navíc přenosný. Pověste doma za dveře nebo venku za větev a cvičte kdykoli. Nahrazuje přes 40 pomůcek.

Cvičení doma šetrné na klouby

Nejlepší pomůcky na cvičení doma

Unikátní cviky s vlastní vahou zaměřené na harmonické zpevnění celého těla. Podporující psychickou i fyzickou odolnost, hubnutí a správné držení těla.

Online cvičební videa na cvičení doma pro posilovací věž XUP

Kvalitní posilovací stroj na doma z nerezu a hliníku. Český patent vyrobený v ČR.

koupit XUP® XUP® podrobněji

Co o patentu napsali

"Posilovna do kapsy, která budí zájem i v zahraničí."
"Jedinečná pomůcka, která každý pohyb usnadňuje."
"Jeho posilovací stroj šetří klouby a zapojí každý sval v těle."
"Zlaté české ručičky – rozhovor o XUpTrainer."
"Poslechněte si rozhovor s trenérem jak cvičit zdravě."
"Revoluce domácího cvičení, libují si i vaše klouby."
„Jednoduše řečeno, kde TRX končí, XUP teprve začíná.“
„Pro ty, kdo nestíhají, je věž skvělou variantou.“
„Tělocvična do tašky, co procvičí celou postavu.“

Zkušenosti majitelů posilovací věže XUpTrainer®

Už jsem vyzkoušela všechny možné druhy cvičení, ale u žádného z nich jsem nezažila tak neuvěřitelně rychlé a efektivní uvolnění svalů (nejvíce prsních, širokého zádového svalu a svalu bederní páteře) jako s xuptrainerem. Již po prvním cvičení jsem odcházela úplně nadšená. Převládal pocit maximálně uvolněného a současně vzpřímenějšího držení těla.

Soňa H., 49

X-UP Trainer je naprosto geniální řešeni pro domácí cvičení. Velmi oceňuji úsporu místa v bytě a přesto hravě nahradí velké množství strojů, které jsou v posilovně a zadruhé mi umožnuje dělat cviky, které bych sama na podložce nikdy nezvládla. Snadno a rychle procvičím celé tělo. Můj trénink s X-UPem dostal úplně nový rozměr a dnes si již nedovedu představit cvičení bez něj.

Vlaďka N., 43 let

Jako člověk, který potřebuje své tělo v kondici, abych mohl dobře vykonávat svou profesi filmového kameramana, oceňuji na Xup Traineru, jeho ohromné možnosti které nabízí. A i přesto, že jsem někdy unavený a do cvičení se musím nutit, mám vždy dobrý pocit, protože cvičit s Xupem, neboli houpačkou, jak Xup nazývají mé děti, je navíc neskutečná zábava.

Pavel B., 42 let

Ten výrobek určitě doporučuji, přinesl do mého cvičení oživení, nové cviky a mám pocit, že pomáhá provádět i náročnější sestavy, které bych bez něho nemohl cvičit, takže vám zvýší i sebevědomí.

Vladislav S., 53 let

Xup Trainer je skvělý cvičící přístroj, díky němuž jsem zpevnila a zformovala celou postavu, aniž bych přetěžovala bolavá záda. Je to výborný pomocník pro každodenní cvičení.

Aneta K., 24 let

I was surprised with the number of different exercises offered by the XUP Trainer system that provide focused effort with results on all muscle groups on my body. The mechanical pulley system provides a smooth and comfortable range of motion and utilizes my own body weight as resistance. I highly recommend the XUP trainer to achieve the results you are looking for.

Paul S., 46 let

I purchased the XUP trainer in order to exercise in my home office in a small apace. XUP trainer allows me to do this. I get a whole body workout with 30 mins without any need for free weights or other bulky equipment. If you have a time pressured life, but want to find time for exercise, then I can recommend XUP as the ideal solution.

Mark R., 54 let

The X-Up Trainer provides a full body work out through the use of your body weight as resistance. There are a variety of exercises that are challenging and engaging to keep you motivated while you work out using the X-Up Trainer. It is a nice alternative to other body weight training equipment or programs. Give it a try!

Kim S., 48 let

The movements with the equipment are smooth and I like that I can change the difficulty of exercises very easily. This piece of equipment does not take up much space in my home gym, is one I can use safely by myself and does not require the use of weights or additional equipment for optimal results which is fantastic.

Moira R., 17 let

koupit XUpTrainer®

Nejlepší posilovací věž a posilovací stroj na cvičení doma XUpTrainer®

Možná přemýšlíte nad tím, proč by český patent měla být nejlepší posilovací věž a zároveň nejlepší posilovací stroj na cvičení doma. Pojďme se společně podívat na hlavní výhody této posilovací věže na doma.

1. Celá posilovací věž váží 4,5Kg, je snadno a rychle přenosná a vejde se do malé brašny. Vezměte si ji sebou na dovolenou, na chatu, prostě kamkoli abyste mohli plynule pokračovat ve svém tréninku.

2. Cvičení je realizováno přes patentovaný kladkový systém. Každý cvik lze provádět plynule a v plném rozsahu kloubu. Cviky jsou díky tomu šetrné na klouby a vhodné i pro seniory a obézní jedince.

3. Otevírá zbrusu nové možnosti cvičení doma s vlastní vahou, jinak řečeno nabízí cviky zejména pro hluboký stabilizační systém (core), které s jinou pomůckou na světě nezacvičíte. Toto cvičení s vlastní vahou ocení zejména zdatní sportovci.

4. Každý pohyb tento posilovací stroj usnadňuje, takže i úplný začátečník plynule a v plném rozsahu kloubu zacvičí silově náročnější cvičení, jako jsou například kliky a shyby.

5. Jedná se o cvičení s vlastní vahou, cvičení s vlastní vahou je nejpřirozenější a nejzdravější způsob jak si udržet zdravé, pružné a odolné tělo v každém věku.

6. Nejlevnější ve své kategorii posilovací stroje na doma, ve srovnání s jinými profi stroji na cvičení doma je posilovací stroj XUpTrainer více než o polovinu levnější. Kvalitou se však jedná o profesionální vybavení domácího fitness.

7. Online cvičební videa s pomůckou zcela zdarma. Dali jsme si práci a dosud objevené cviky s pomůckou jsme rozdělili do kategorií podle svalových skupin a nastavení pomůcky. Tak si můžete snadno a rychle najít video, které je zaměřeno na Vaše cíle.

8. Veškeré vybavení celé posilovny v jednom posilovacím stroji. Dříve jsem pracoval při cvičení doma s klienty s expandéry, gymbalem, TRX, činkami, hrazdou apod. Nyní už sebou vozím jen posilovací věž XUpTrainer a více toho pro kvalitní trénink nepotřebuji.

Snad už je nyní trochu jasnější proč se nebojím říci, že se jedná o nejlepší posilovací stroj na doma nebo chcete-li nejlepší posilovací věž na cvičení doma. XUpTrainer Vám bude dobrým pomocníkem pro zdravé cvičení doma šetrné na klouby. Udělá mi velkou radost, když se po zakoupení pomůcky ozvete a sdělíte mi své dojmy ze cvičení. Těším se na Vaši zprávu.

Mgr. Ondřej Diviš
Autor posilovací věže XUpTrainer, Osobní trenér fitness do domu
Lektor Kung-fu Praha a Kung-fu pro děti

koupit XUpTrainer®

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací